رله های سیفتی (حفاظتی) لیوز با ادغام ایمنی و کارآمدی و با طراحی منحصر به فرد در ساختار خود به مناسب ترین سنسور در زمینه سیفتی ماشین آلات با قابلیت عدم مداخله در فرآیند های در حال اجرا، تبدیل شده اند.

میکروسوئیچ و قفل هاي سیفتی، سنسور های مگنتی و شاسی امرجنسی لیوز با ساختار قدرتمند، طراحی منحصر به فرد، قیمت بسیار مناسب و سازگار با انواع شرایط محیطی (مرطوب، گرد و غبار و ...)؛ وظیفه موقعیت یابی، مانیتورینگ آنلاین و حفاظت از پرسنل و دستگاه های شما را زمانی که می بایستی اجزای محرک محیطی خطرناک نظیر: درهای حفاظت شده، دریچه ها و … در هنگام اجرای عملیات و فعالیت بسته باشند را بر عهده می گیرند؛ در نتیجه ورود اتفاقی و تعریف نشده به منطقه خطرناک منجر به وقوع حادثه نمی شود.

 لیوز در سنسور اندازه گیری فورک U شکل خود دقت اندازه گیری را به 0.014 میلی متر رسانده است که بدون نیاز به تنظیم مجدد، قابلیت تکرار پذیری پروسه با سرعت بالا و ... 

در تاریخ 22 مارس 2017، لیوز با استفاده از دهه ها تجربه و تخصص خود در زمینه تولید و ساخت سنسورهای صنعتی، نسل جدید سنسورها را با نوآوری در تکنولوژی در غالب سنسورهای هوشمند ارایه نمود.

پرده نوری MLC لیوز با رعایت استاندارد های حفاظتی و رسیدن به مرحله پردازش هوشمند ضمن به روز کردن سیگنال های تابشی موفق به دریافت جایزه اصول استاندارد امنیتی 2019 از سوی مجله گیت سکوریتی و سایر مجلات معتبر در حوزه تجارت شد.

درباره ما

  • نمونه ای موفق از گرایش تجربی و کاربردی

    زمانیکه در اوایل دهه 60 تصمیم گرفته شد تا Leuze electronic برای تهیه سنسورهای مورد استفاده در ماشین آلات نساجی شرکت تاسیس شود، تصور نمی کردیم که به یک شرکت بین المللی موفق چناچه امروزه می بینیم، تبدیل شود. 

    ادامه مطلب...

فروشگاه اینترنتی لوازم الکترونیکی

شبکه های اجتماعی